TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

Fillorga CRIOLIFT

SKIN PERFUSION TECHNIQUES - SKUTECZNE PROTOKOŁY

Wszystkie zabiegi marki Filorga łączą w sobie najnowsze techniki medyczno - kosmetyczne. Nasz personel zawsze dobiera zabieg do konkretnego pacjenta - jego indywidualnego typu skóry. Preparaty używane podczas zabiegu odpowiadają na konkretne problemy i wymogi skóry. W czasie zabiegu wykorzystywana jest krio i lumino terapia . Masaż odmładzająco relaksacyjny uzupełnia niezwykłe działanie kosmetyków. Rezultaty widoczne są zaraz po zabiegu i utrzymują się przez dłuższy czas.

Zabiegi te są polecane przez specjalistów jako doskonałe zabiegi bankietowe - przed wuelkim wyjściem. Żadna Panna Młoda, solenizantka nie pożałuje, ze zdecydowała się na ten zabiegi !

ANTI-AGING KRIOTERAPIA

timeskin.pl


Właściwości

Metoda wywodzi się z badań medycznych, jej skuteczność dowiedziona naukowo. Aplikacja bezpośrednio na skórę stabilizowanego zimna (efekt Peltiera) Stabilizowane zimno wspomaga penetrację preparatów z linii Skin Perfusion w głąb skóry, których formuły opracowano tak, zapewnić synergię działania z biostymulującym działaniem niskiej temperatury.

Aparat criolift wykorzystuje najnowszą z technik krioterapii – „efekt elektronicznej kostki lodu”. Regulując natężenie prądu uzyskuje się stabilne zimno o pożądanej temperaturze, uwalniane bezpośrednio na skórę, bez uczucia dyskomfortu. Dzięki temu aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do - 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych.

Odzyskuje ona jędrność, elastyczność oraz blask. Swoją skuteczność Cryolift zawdzięcza zmianom w skórze, które zachodzą podczas kontaktu z zimnem.

SZOK TERMICZNY
Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Szok termiczny związany z gwałtownym oziębieniem danej okolicy wywołuje początkowo obronny skórcz naczyń krwionośnych, nastepnie pod wpływem dłuższego kontakt z zimnem naczynia ulegają rozszerzeniu.

DOTLENIENIE SKÓRY
Pobudzenie mikrokrążenia, zwiększa dotlenie komórek skóry, które optymalnie wykorzystują swoje zasoby.

Rezultaty

Spektakularne efekty - wygładza skórę, redukuje zmarszczki, dodaje blasku, zmniejsza oznaki zmęczenia. Gwałtowne obniżenie temperatury bezpośrednio po przyłożeniu głowicy do skóry powoduje oddziaływanie na poziomie wszystkich warstw skóry. Dochodzi do paradoksu naczynioruchowego. Aktywacja mikrokrążenia i stymulacja metabolizmu komórkowego.

WSKAZANIA

Odświeża i pobudza skórę. Przywraca owal i dawne rysy twarzy. Unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki”.

PRZECIWWSKAZANIA
- mocno unaczyniona skóra,
- opryszczka,
- silne migreny,
- problemy z zatokami,
- przeziębienia


ANTI-AGING TERAPIA ŚWIATŁEM - ODMŁADZANIE ZA POMOCĄ LED

Właściwości

Technika ta jest coraz częściej stosowana w gabinetach lekarskich. Stymulacja skóry następuje poprzez oddziaływanie światła o określonej długości fali. Światło penetruje do mitochondrium co podnosi potencjał energetyczny komórek (tworzenie ATP). Odpowiednia długość fali jest dobierana pod kątem danego problemu. Np. światło czerwone pozwala na głęboką stymulację skóry właściwej.

Rezultaty

Skóra czerpie energię ze swojego wnętrza. Głębokie i długotrwałe pobudzenie skóry. Zabieg pobudza funkcje komórek:
- Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny
- Dochodzi do zwiększenia liczby fibroblastów
- Włókna podporowe skóry ulegają reorganizacji

www.timeskin.pl

CRYOLIFT - NATURALNY LIFTING

Do wtłaczanych substancji podczas zabiegów należą:

NCTF żel– kluczowy składnik wykorzystywany w mezoterapii. Wyjątkowy kompleks polirewitalizujący - stanowi bombę składników odżywczych. Jest bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwas nukleinowe i antyoksydanty. Posiada właściwości intensywnie regenerujące skórę. Stymuluje różnorodne reakcje biochemiczne w skórze.

Kolagen żel – składnik intensywnie nawilżający. Cząsteczki frakcjonowanego trójpeptydu kolagenu. Zatrzymuje wodę w tkankach łącznych. Silnie nawilża skórę.

DNA żel– składnik silnie regenerujący. Otrzymywany z kawioru łososia. Stosowany do syntezy protein zaminokwasów. Kondycja skóry zależy bezpośrednio od odpowiedniej struktury.ZABIEGI :

LUKSUSOWY ZABIEG FILORGA SKIN PERFUSION

Proponujemy Państwu kompleksowy zabieg anti-aging

Filorga Skin Perfision z wykorzystaniem kilku indywidualnie dobranych

technik zabiegowych. W zależności od kondyzcji skóry podczas zabiegu

stosowane są preparaty złuszczające, odżywcze, wypłycające zmarszczki i

nawilżające.

Złuszczające preparaty kwasowe jak również peeling kawitacyjny doskonale oczyszczają skórę przygotowując ją do absorpcji jak największej ilości składników aktywnych dostarczanych w kolejnych etapach zabiegu. Zastosowanie kwasu ferulowego wykazującego bardzo silne działanie antyoksydacyjne pozwala skórze odzyskać równomierny koloryt, zredukowaniu ulegają wszelkie nierówności i przebarwienia, skóra pobudzona zostaje do regeneracji. Składniki wprowadzane są w głąb skóry za pomocą najnowszej technologii criolift. Jest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z głowicą

uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do - 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych.

Kolejnym ważnym etapem zabiegu jest masaż twarzy wykorzystujący techniki anti-aging oraz relaksacyjne. Masaż jest elementem holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry, który oprócz pielęgnacji zapewnia element relaksacyjny, koi psychikę i pozwala oderwać się od problemów dnia codziennego.

Procedury zabiegowe zwieńczone są aplikacją bogatej, luksusowej maski działającej na wszystkie oznaki starzenia. Maska zawiera między innymi olejek Babassui masło Shea, które głęboko odżywiają skórę oraz polisacharydy mające kompleksowe działanie nawilżające.

Po zabiegu skóra natychmiast staje się wygładzona i pełna blasku, owal twarzy podniesiony, a zmarszczki wygładzone.


Skin Perfusion Zabieg z serii krio-korekta: TIME ERASER silne działanie przeciwzmarszczkowe

Skin Perfusion Zabieg z serii krio-korekta: SKIN LIFT silne działanie ujędrniające skórę

Skin Perfusion Zabieg z serii krio-korekta: HIGH LIGHT silne działanie rozświetlające skórę 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!