TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

ESTHEDERM ACTIVE REPAIR

ACTIVE REPAIR – zabieg przeciwstarzeniowy z serii Youth Care

Zabieg dla osób, które chcą zmienić pielęgnację profilaktyczną w prawdziwą kurację odmładzającą.

Zabieg holistycznie i intensywnie poprawiający stan skóry. Kompleksowa pielęgnacja: nowoczesna, relaksująca, stymulująca. Zabieg przeciwzmarszczkowy, odtruwający i intensywnie przywracający blask zmęczonej skórze.

Technologia DERM REPAIR wzmacnia funkcjonalność włókien skóry właściwej sprawiając, że macierz zewnątrzkomórkowa jest gęstsza i bardziej spójna. Kompleks dodający skórze promienności z kwasami sylicylowym i cytrynowym, wygładza strukturę skóry i stymuluje procesy odnowy komórkowej.

Głęboki efekt przeciwzmarszczkowy, naprawiona i przebudowana skóra. Błyskawicznie promienna cera. Idealne odbicie światła. Skóra pozbawiona oznak zmęczenia. Specjalistyczne techniki manualne w połączeniu z chwilą głębokiego relaksu oraz działającymi na zmysły skutecznymi produktami. Globalny drenaż, dobroczynny dla skóry i całego ciała. Przepływ krwi i limfy w obrębie twarzy zostaje udrożniony, rysy stają się bardziej wyraziste. Obrzęk i cienie wokół oczu stają się mniej widoczne. Struktura i naprężenie skóry ulegają poprawie.

 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!