TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

Makijaż permanentny

Zapraszamy do naszego gabinetu za zabieg makijażu permanentnego. Rejestracja telefoniczna 698 900 955 lub bezpośrednio w Gabinecie pon-niedz. w godzinach 10 -21.

Jest to makijaż trwały - utrzymujący się 2-3 lata . W naturalny sposób podkreśla kontury i czerwień wargową ust, linie brwi oraz linię rzęs. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym - jest więc zupełnie bezbolesny.

Makijaż trwały w naturalny sposób poprawia wizerunek. Jest to również niesamowita wygoda  i oszczędność czasu - zwłaszcza przy porannym makijażu. Bez przeszkód i z pełnym komfortem można korzystać z basenów, saun oraz swobodnie uprawiać sport bez zastanawiania się czy " makijaż się nie rozmazał". Jest to również gwarancja perfekcyjnego makijażu podczas najgorętszej imprezy :)

Zabieg wykonywany jest metodą Long Time Liner, pigmenty naturalnego pochodzenia, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej w naskórku. Pozostają tam przez okres około 2-3 lat, z czasem dochodzi do utleniania - rozjaśniania barwnika ( ok 25 % rocznie) dlatego zaleca się "odnawianie" makijażu dla uzyskania preferowanych kolorów.

Każdy zabieg poprzedzony jest dokładną konsultacją dotyczącą kształtu i preferowanego koloru. Zawsze brany jest pod uwagę naturalny kształt  brwi, ust oraz ich kolor.  Wykonywany jest "rysunek" na skórze, który pozwoli ocenić efekt, który będzie osiągnięty.


Makijaż trwały w naszym gabinecie wykonuje dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem P. Elżbieta Pisko.

Pracujemy na urządzeniu Long-Time-Liner ® Conture ® Liner, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne. Pracę tego urządzenia można porównać do najdelikatniejszej koronki. Praca z pojedynczą igłą gwarantuje idealny kształt ust, subtelność kresek oraz naturalnie wyglądające włoski na brwiach.

PRZED ZABIEGIEM

Warto zadbać o dobre nawilżenie skóry, warto również wykonać piling usuwający martwy naskórek. Osobą z opryszczką oraz jakimkolwiek wirusowym zakażeniem skóry zabiegu nie wykonamy, ze względu na troskę o Państwa zdrowie. Proszę również poinformować o PLANOWANYCH LUB WYKONANYCH ZABIEGACH z użyciem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej.

Proponujemy również, przed planowanym zabiegu, przyjmować suplementów z wyciągiem z arniki lub kasztanowca, które obkurczają naczynia krwionośne, zmniejszy to efekt opuchnięcia po zabiegu.

ZABIEG

Zabieg polega na wprowadzeniu naturalnego barwnika do komórek naskórka za pomocą bardzo cienkiej igły. Może więc dojść do lekkiego obrzęku, podczas zabiegu stosujemy środki znieczulające więc nie należy obawiać się bólu. Opuchlizna i uczucie dyskomfortu zazwyczaj znika następnego dnia. W zależności od miejsca, zabieg trwa około godziny. 

Metoda te jest odradzana osobą z łuszczyca, cukrzycą i przyjmujące leki sterydowe. Nie jest wskazana również dla kobiet w ciąży.

PO ZABIEGU

Dwa - trzy dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego bardzo ważne jest nawilżanie i natłuszczanie skóry. Po około pięciu dniach kolory bledną i osiągają pożądany odcień.

U osób z tendencją do opryszczek zalecane jest zażywanie leków antywirusowych w celu zabezpieczenia ust przed długim gojeniem. Przez pierwsze 10-14 dni po zabiegu nie należy się opalać i korzystać z sauny. Nie zaleca się również nadmiernej ekspozycji słonecznej przez 2 tygodnie. Około 6 tygodni po zabiegu należy WYKONAĆ KOREKTĘ w celu wzmocnienia i utrwalenia koloru. 

Po wykonaniu kresek na powiekach przez okres około 2 tygodni ne zaleca się używania cieni, maskary oraz kremów innych niż polecane przez linergistkę.

W naszym gabinecie wykonujemy makijaż trwały brwi, lini rzęs, kontur i wypełnienie ust.  Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji !

 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!