TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

Mezoterapia Iniekcyjna

Mezoterapia jest niechirurgiczną, nowoczesną i bardzo wszechstronną metodą wykonywaną nie tylko w celu likwidacji zmarszczek, ale także rozstępów, cellulitu, przebarwień i blizn, a nawet jako zabieg hamujący proces łysienia.

Wskazania do mezoterapii :

 • Starzenie się skóry – następuje rewitalizacja, poprawa kondycji oraz napięcia, nawilżenia, elastyczności skóry i spłycenie drobnych zmarszczek. Mezoterapię można wykonać jako zabieg poprzedzający wypełnianie zmarszczek.
   
 • Wypadanie włosów – ostrzykiwanie skóry głowy preparatami pobudzającymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu, także profilaktycznie przy włosach osłabionych częstymi zabiegami fryzjerskimi. Można uzyskać zahamowanie wypadania włosów, a nawet niejednokrotnie zwiększenie ich gęstości. 
   
 • Spłycanie blizn potrądzikowych – szczególnie dobre efekty w połączeniu z mikrodermabrazją lub peelingami przy świeżych bliznach.

Przeciwwskazania do zabiegu :

 • Ciąża i okres karmienia piersią;
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • Ciężkie schorzenia wątroby i nerek;
 • Infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć;
 • Alergia

Zabieg polega na wykonaniu kilkudziesięciu lub kilkuset małych wstrzyknięć. Ból eliminowany jest poprzez wcześniejsze zastosowanie środka znieczulającego.
Po wykonaniu zabiegu może pojawić mrowienie, rumień lub obrzęk , jest to reakcja skóry na nakłuwanie. Siniaki lub krwiaki mogą się pojawić się przy delikatnej skórze, wchłaniają się po około dwóch dniach po zabiegu.

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na tydzień przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu. Ostrzykiwanie skóry najlepiej przeprowadzać jesienią, zimą lub wczesną wiosną, bo słońce może powodować przebarwienia w miejscu iniekcji. Itensywna faza leczenia polega na wykonaniu 1 zabiegu co 2 tygodnie przez okres 1-2 miesięcy. Faza pielęgnacyjna 1 zabieg w miesiącu przez okres 3 miesięcy. Faza podtrzymująca efekty polega na wykonaniu 1 zabiegu co 6 miesięcy.

 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!