TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkiej skórze, jest to polisacharyd, czyli cukier złożony, który odznacza się wyjątkową chłonnością. Natura uczyniła go odpowiedzialnym za wiązanie wody. W efekcie chroni skórę przed wysychaniem i wiotczeniem. Umie też zwalczać wolne rodniki, sprawców przedwczesnego obumierania komórek i w efekcie procesu starzenia. Stanowi skuteczną barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, dlatego (w ograniczonym oczywiście zakresie) ludzka skóra nie ulega degradacji po ekspozycji na silny wiatr, niskie temperatury, czy ostre słońce. Kwas hialuronowy to substancja fizjologiczną i biozgodna, więc bezpieczna.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany podczas zabiegów realnie zmienia strukturę skóry. Cząsteczki zachowują się jak elementy budulcowe tkanek: ujędrniają, wypełniają, nawilżają. Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest oczywiście preparatem syntetycznym, ale znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii.

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty. Po około 10 -12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć. Jest to zabieg, który daje gwarancje braku trwałej zmiany w wyglądzie twarzy.  Proces wstrzyknięcia kwasu jest w stu procentach odwracalny w czasie.

Zabieg nie polecany jest kobieta w ciąży, osoba chorującym na nowotwory lub choroby autoimmunologiczne, stany zapalne skóry, skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej - Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!