TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

Zabiegi IS CLINICAL

20140514113233

iS CLINICAL to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi połączenie „nauki i piękna”.

Produkty IS CLINICAL są zalecane przez wiodących dermatologów, chirurgów plastycznych, onkologów, instytucje medyczne oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.


Do stosowania preparatów przyznaje się bez kontraktu reklamowego wiele gwiazd takich jak Halle Berry, Beyonce, ReneeZellweger, Demi Moore Gwyneth Paltrow czy Mary J. Blige.

Formuły kosmoceutyków powstają dzięki zespołowej pracy lekarzy, farmaceutów, ekspertów przemysłu kosmetycznego i są przebadane klinicznie pod względem zarówno bezpieczeństwa stosowania jak i skuteczności działania. Stworzone w celu leczenia określonych problemów skórnych, takich jak trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, przebarwienia czy zmarszczki, zapewniają także najlepszą z możliwych ochronę antyoksydacyjną.

Przede wszystkim są to preparaty stworzone poprzez połączenie silnych składników naturalnych (głównie roślinnych) o farmaceutycznej klasie. Zawierają unikalne wyciągi roślinne takie jak wąkrotka azjatycka (lekarstwo tygrysów bengalskich) czy wyciąg z liści oliwnych (naturalny antybiotyk). Unikalne jest również połączone działanie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który pobudza komórki do wzrostu.

Ciekawe jest również to, że każdy z preparatów działa na kilka problemów skórnych, np. jeden z najpopularniejszych preparatów to: Active Serum, który spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia (arbutyna) i leczy trądzik (wyciąg z żagwi okółkowej). Preparaty są głównie w formie mocno skoncentrowanych serum, przez co, są bardzo wydajne.


Codzienna, domowa pielęgnacja skóry twarzy preparatami iS CLINICAL opiera się na czterech łatwych krokach:

  • Oczyszczaniu
  • Leczeniu
  • Nawilżaniu
  • Ochronie przeciwsłonecznej
Preparaty są bezpieczne w użyciu, mają lekką konsystencję, łatwo penetrują skórę i nie blokują gruczołów łojowych. 

Zabiegi profesjonalne iS CLINICAL zostały opracowane z myślą o szybkiej odnowie skóry, redukcji pierwszych zmarszczek, wygładzeniu i ujędrnieniu skóry. Najważniejszym elementem wpływającym na stan skóry w trakcie tych zabiegów są dwie maski terapeutyczne: INTENSIVE RESURFACING MASK oraz INTENSIVE REJUVENATING MASK.
Oferujemy Państwu cztery zabiegi:
  1. Ogień i Lód
  2. Kompleksowe Odmładzanie
  3. Kompleksowe Odświeżanie
  4. Promienne Oczy
 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!