TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

O nas

Gabinet Time Skin Studio powstał dla Państwa w maju 2014 roku, obok Apteki Europejskiej, w Centrum Handlowym Silesia. Jest to miejsce, w którym dbanie o zdrowie i urodę jest priorytetem. Zarówno w aptece, drogerii jak i w gabinecie spotkają Państwo profesjonalnie przygotowany zespół, który pomoże dopasować suplementy, kosmetyki oraz zabiegi, tak aby zatrzymać zdrowie i piękno na dłużej. Tutaj stawiamy na najwyższa jakość usług, komfort i zadowolenie naszych pacjentów, polecamy tylko produkty, które według nas posiadają najwyższą jakości, a przede wszystkim w pełni odpowiadają Państwa potrzebom.

Komponując nasze portfolio zabiegów oraz ofertę kosmetyków zdecydowaliśmy się pracować tylko z produktami najwyższej jakości, które korzystają z najnowszych odkryć i technologii w kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasz zespół farmaceutów, kosmetyczek oraz lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie i ciągle uzupełnia swoją wiedzę , by móc udzielić Państwu profesjonalnej porady.

Dogodna lokalizacja w dużym centrum handlowym pozwala na szybki dojazd. Kameralna atmosfera naszego gabinetu pozwoli na relaks nawet w ciągu najbardziej zabieganego dnia.

Zapraszamy serdecznie!

Skin Time studio
Silesia City Center
www.timeskin.pl
telefon: 698900955


Zespół Drogerii Europejskiej20140602215302Ewa Kozłowska
Moja przygoda z dermokosmetykami zaczęła się w 1999 roku. Od tego momentu ciągle poszerzam swoja wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Moja wiedzą to nie tylko profesjonalne szkolenia, ale przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem. Mogę powiedzieć , ze praca jest moja pasja, a największa satysfakcją są zadowoleni i piękni mimo upływu lat pacjenci. Bardzo się cieszę, ze mój profesjonalizm i doświadczenie znajduje uznanie – dziękuje za zaufanie, którym obdarzacie mnie Państwo od lat.


Anna Lubiszewska

20140602220705Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz makijażystką.Moją pasją jest pomaganie kobietom w wydobywaniu z nich tego co najpiękniejsze.
Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawianie, czy podkreślanie. Każdego dnia zdobywam nowe doświadczenia i rozszerzam swoją wiedzę na temat oferowanych produktów i usług aby rzetelnie przekazywać zdobytą wiedzę. Swoją pracę wykonuję z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem,a stałe powroty zadowolonych klientów są dla mnie największą satysfakcją i nagrodą.


Estera Kaczor

20140602220821Jestem technikiem usług kosmetycznych – wybrałam tą szkołę, ponieważ kosmetologia od zawsze mnie interesowała i do dziś jest moja pasja. Przez kilka lat pracowałam w salonie kosmetycznym., następnie w perfumerii "Marionnaud". Tam poznałam prestiżowe marki kosmetyków oraz nauczyłam się profesjonalnego wizażu. Z satysfakcja patrzę, na „ swoje” klientki, którym pomagam jak podkreślać i wydobyć swoje piękno. Moje zainteresowania to przede wszystkim podróże i muzyka.

Dr n.med. Ewa Aleksandra Syguła

Specjalista dermatolog-wenerolog, od 2001r pracownik Oddziału Dermatologicznego w Katowicach. W 2006r uzyskała stopień doktora nauk medycznych z zakresu problemu dotyczącego terapii łuszczycy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, uczestnik wielu Zjazdów krajowych i zagranicznych oraz branżowych Sympozjów w Paryżu, Londynie itp. Wieloletni praktyk kliniczny w zakresie dermatologii, a także medycyny estetycznej. Autorka publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach krajowych. Tematyką medycyny estetycznej zajmuje się od ponad 10 lat. 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!