TIME SKIN STUDIO - logotyp

 
 
 

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi KosmetyczneZABIEGI ULTRADZWIĘKAMIFALE RADIOWE RF
 

O nas

Gabinet Time Skin Studio powstał dla Państwa w maju 2014 roku, obok Apteki Europejskiej, w Centrum Handlowym Silesia. Jest to miejsce, w którym dbanie o zdrowie i urodę jest priorytetem. Zarówno w aptece, drogerii jak i w gabinecie spotkają Państwo profesjonalnie przygotowany zespół, który pomoże dopasować suplementy, kosmetyki oraz zabiegi, tak aby zatrzymać zdrowie i piękno na dłużej. Tutaj stawiamy na najwyższa jakość usług, komfort i zadowolenie naszych pacjentów, polecamy tylko produkty, które według nas posiadają najwyższą jakości, a przede wszystkim w pełni odpowiadają Państwa potrzebom.

Komponując nasze portfolio zabiegów oraz ofertę kosmetyków zdecydowaliśmy się pracować tylko z produktami najwyższej jakości, które korzystają z najnowszych odkryć i technologii w kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasz zespół farmaceutów, kosmetyczek oraz lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie i ciągle uzupełnia swoją wiedzę , by móc udzielić Państwu profesjonalnej porady.

Dogodna lokalizacja w dużym centrum handlowym pozwala na szybki dojazd. Kameralna atmosfera naszego gabinetu pozwoli na relaks nawet w ciągu najbardziej zabieganego dnia.

Zapraszamy serdecznie!

Skin Time studio
Silesia City Center
www.timeskin.pl
telefon: 698900955


Zapraszamy do zapoznania się z INFORMACJĄ DOTYCZĄCĄ PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH


INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Polityka Bezpieczeństwa Przetwarzania Danych Osobowych

Informujemy, że administratorem danych osobowych pozyskanych w naszym Gabinecie jest Europejska X sp z.o.o z siedzibąul.Będzińska 82, 41-250 Czeladź.

Dane osobowe będą przetwarzane przez Gabinet Time Skin Studio do:

1.Umówienia Państwa na zabieg kosmetyczny lub zarejestrowania na wizytę w Gabinecie Medycyny Estetycznej .

2. W celu potwierdzenia bądź ewentualnej zmiany terminu tejże wizyty.

3. W celach marketingowych – rozsyłaniu smsów z aktualnymi promocjami – jeśli podczas procesu rejestracji wyrazili Państwo chęć ich otrzymywania.

Okres przez, który dane osobowe będą przetrzymywane:

Gromadzone dane są wykorzystywane przez Gabinet Time Skin Studio przez czas nieokreślony. Nie są one przekazywane na rzecz podmiotów trzecich, z wyłączeniem okoliczności opisanych w Polityce Bezpieczeństwa Przetwarzania Danych Osobowych pkt 10, p.pkt. 10.3. (Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy przepisów prawa oraz osobom, których dotyczą)

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:

  • prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania;
  • prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne;
  • prawo żądania od Administratora usunięcia danych;
  • prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych;
  • prawo do przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi;
  • prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO;
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)
  • prawo do uzyskania interwencji ludzkiej ze strony Administratora, wyrażenia własnego stanowiska i do zakwestionowania decyzji opartej na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych.

Prawa wymienione w pkt 1 - 8 (z wyłączeniem pkt 6.) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z nami (adres podany na wstępie, z dopiskiem: „Ochrona danych osobowych”) lub poprzez kontakt email: gabinet@timeskin.pl

Kategorie odbiorców danych (podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu Time Skin Studio) Firma Gabi-net ul. Dąbrowskiego 247/249, 93-231 Łódź, w programie której dokonujemy rezerwacji terminu Państwa wizyty.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Zespół Drogerii Europejskiej20140602215302Ewa Kozłowska
Moja przygoda z dermokosmetykami zaczęła się w 1999 roku. Od tego momentu ciągle poszerzam swoja wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Moja wiedzą to nie tylko profesjonalne szkolenia, ale przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem. Mogę powiedzieć , ze praca jest moja pasja, a największa satysfakcją są zadowoleni i piękni mimo upływu lat pacjenci. Bardzo się cieszę, ze mój profesjonalizm i doświadczenie znajduje uznanie – dziękuje za zaufanie, którym obdarzacie mnie Państwo od lat.


Anna Lubiszewska

20140602220705Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz makijażystką.Moją pasją jest pomaganie kobietom w wydobywaniu z nich tego co najpiękniejsze.
Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawianie, czy podkreślanie. Każdego dnia zdobywam nowe doświadczenia i rozszerzam swoją wiedzę na temat oferowanych produktów i usług aby rzetelnie przekazywać zdobytą wiedzę. Swoją pracę wykonuję z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem,a stałe powroty zadowolonych klientów są dla mnie największą satysfakcją i nagrodą.


Estera Kaczor

20140602220821Jestem technikiem usług kosmetycznych – wybrałam tą szkołę, ponieważ kosmetologia od zawsze mnie interesowała i do dziś jest moja pasja. Przez kilka lat pracowałam w salonie kosmetycznym., następnie w perfumerii "Marionnaud". Tam poznałam prestiżowe marki kosmetyków oraz nauczyłam się profesjonalnego wizażu. Z satysfakcja patrzę, na „ swoje” klientki, którym pomagam jak podkreślać i wydobyć swoje piękno. Moje zainteresowania to przede wszystkim podróże i muzyka.

Dr n.med. Ewa Aleksandra Syguła

Specjalista dermatolog-wenerolog, od 2001r pracownik Oddziału Dermatologicznego w Katowicach. W 2006r uzyskała stopień doktora nauk medycznych z zakresu problemu dotyczącego terapii łuszczycy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, uczestnik wielu Zjazdów krajowych i zagranicznych oraz branżowych Sympozjów w Paryżu, Londynie itp. Wieloletni praktyk kliniczny w zakresie dermatologii, a także medycyny estetycznej. Autorka publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach krajowych. Tematyką medycyny estetycznej zajmuje się od ponad 10 lat. 
 
 
 
 
  Współpracujemy
 
 
 
 
Polub nas!